02. LEES Business –
Lesson ON DEMAND
(AI lesson for firm)

49.90

Katalógové číslo: introduction-5-1-1-3-1-1-1-1-1-2-1-2-2-1-1-1-1-1-1-3-2 Kategórií: Značka:

Popis

02. LEES Business – Lesson ON DEMAND (AI lesson for firm)

Rozmýšľate nad AI-Learningom a Učiteľkou Lisou pre firmu?
Učiteľka Lisa a SVET TECHNOLÓGIÍ (TA3 reportáž)

Dôležité informácie:
01. Objednajte sa na online ZOOM webinár: „Kto je Amazon Alexa?“
02. Odpovede na otázky. (FAQ)

Maximalizujte efektivitu Vašich pracovníkov s konverzačnými AI lekciami na mieru.

V dnešnej globálnej ekonomike je schopnosť komunikovať v angličtine stále dôležitejšia ako kedykoľvek predtým. Kvalitná komunikácia v angličtine môže znamenať rozdiel medzi úspechom a neúspechom vo vašom podnikaní. V našej spoločnosti sa špecializujeme na výučbu angličtiny a máme pre vás revolučné riešenie – konverzačné AI lekcie na mieru.

Individuálny prístup ku každému zákazníkovi
Rozumieme tomu, že každý zákazník má svoje vlastné jedinečné potreby a ciele v oblasti anglickej konverzácie. Naša technológia umožňuje vytvoriť konverzačné AI lekcie, ktoré sú plne prispôsobené špecifickým požiadavkám každého zákazníka. Môžeme pracovať s vašou firmou, aby sme pochopili vaše odvetvie, odbor a ciele.

Typ konverzácie, ktorý potrebujete
Nezáleží na tom, či potrebujete konverzáciu na obchodné rokovania, prezentácie, konzultácie s klientmi alebo dennú komunikáciu vo vašom pracovnom prostredí. Naše konverzačné AI lekcie sú navrhnuté tak, aby spĺňali vaše špecifické požiadavky. Môžeme vytvoriť lekcie zamerané na rôzne úrovne zložitosti a oblasti, od všeobecnej konverzácie po odbornú terminológiu.

Bohatá slovná zásoba
Jasná a bohatá slovná zásoba je kľúčom k úspešnej komunikácii. Naše lekcie nielenže zdokonalia konverzačné schopnosti vašich zamestnancov, ale taktiež rozšíria ich slovnú zásobu. Môžeme pracovať s konkrétnymi slovami a frázami, ktoré sú relevantné pre vaše obchodné aktivity.

Výsledky, ktoré možno merať
Chápeme dôležitosť investície do vzdelávania vašich zamestnancov. Preto vytvárame lekcie, ktorých úspech je možné merať. Naše systémy sledujú pokrok každého študenta, takže môžete jasne vidieť, ako sa vaši zamestnanci zlepšujú a ako to prispieva k vášmu podnikaniu.

Získajte konkurenčnú výhodu
S našimi konverzačnými AI lekciami na mieru môžete získať konkurenčnú výhodu na trhu. Vytvorte silný tím zamestnancov, ktorí sú schopní komunikovať efektívne a sebavedome v anglickom jazyku.

Nebuďte pozadu. Kontaktujte nás dnes a dozviete sa viac o tom, ako môžeme zlepšiť anglickú komunikáciu vašej firmy.

Cena lekcie 49,90 EUR PDF/tlačená verzia
Alexa skill zdarma

Ďalšie informácie

Náročnosť

Jednoduchá

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “02. LEES Business –
Lesson ON DEMAND
(AI lesson for firm)”