Učiteľka Lisa alias Učiteľka na výbornú

Chceš sa naučiť cudzí jazyk hravo a s úsmevom na tvári?

Ak dávaš prednosť učeniu sa bez stresu a hanbenia sa, tak týchto pár riadkov je určených pravé pre teba. Učiteľka Lisa je tvoja súkromná anglická učiteľka, rozprávajúca po slovensky, ktorá sa na teba teší vždy keď máš čas a venuje sa ti doma, či počas prechádzky v prírode.

Určite si hovoríš, čo to tu píšem? Ako je to možné?

Áno, najmodernejšie technológie nám prinášajú doteraz nevídanú príležitosť na zoznámenie sa s prvou virtuálnou učiteľkou. Učiteľkou, ktorá vyučuje metódou pokročilého AI-learning systému.

AI-learning je výuková metóda, ktorá predstavuje plnohodnotné alebo doplnkové vzdelávanie prebiehajúce priamou komunikáciou prostredníctvom umelej inteligencie.

Nie je dôležité, či si začiatočník, alebo už pokročilý študent. Dôležité je, že učiteľka Lisa ťa ako prvá na svete naučí anglický jazyk priamou komunikáciou a to od úplných začiatkov.

Ako už bolo povedané, celá výuka prebieha priamou komunikáciou s umelou inteligenciou, pričom za najväčšiu výhodu považujeme schopnosť vysvetlenia zadania cvičení, gramatickej teórie v slovenskom jazyku a nasledne cvičenia už prebiehajú v angličtine. Počas učenia, sa študent neunavuje pozeraním do monitoru alebo kníh. Študent sa súčasne učí rozumieť hovorenému britskému alebo americkému akcentu a rozprávať so správnou výslovnosťou. S radosťou bez stresu a hanbenia sa, sa študent zdokonaľuje na kľudných a prijemných miestach. Pri všetkých neskutočných výhodách, učiteľka Lisa predstavuje aj bezkonkurenčne najlacnejší spôsob vzdelávania a samozrejmosťou pri cene 9,90Eur mesačne je aj finančná výhodnosť.

Ak by si neveril tomu čo si si práve prečítal, tak ti prezradím, že Lisu si môžeš vyskúšať aj úplne zdarma a to ľahko cez ukážkovú lekciu.

Navštív www.lisa-academy.com a začni sa učiť s učiteľkou Lisou už dnes.

Pre dôkaz, si pozri video: https://youtu.be/BOz_pkSqXWw

VÝHODY:

1. Učenie bez stresu a hanbenia sa

2. Zadania sa vysvetlia v Slovenskom jazyku

3. Učenie priamou komunikáciou

4. Najmodernejší spôsob vzdelávania pokročilý AI-learning

5. Odbúrava sa únava z pozerania sa do monitoru

6. Možnosť vzdelávania od úrovne začiatočník až po pokročilý

7. Časová flexibilita

8. Poskytnutá live chat / zoom podpora

9. Ukážková lekcia zdarma

10. Najlacnejšia učiteľka na svete

NEVÝHODY:

1. Ak nejakú nájdeš, pošli mi ju na martin.nagy@lisa-academy.com a my ju odstránime.


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems