Prečo učenie sa s Učiteľkou Lisou je také úspešné?

Učenie sa s Lisou začína byť čoraz viac a viac populárnejšie.

Čo je za tým všetkým?  

Je to tým, že vývoj prebiehal neuveriteľných 8 rokov, na príprave a korekciách lekcií sa podieľali natívni anglickí a americkí copywriteri?

Ale kdeže.

Je až neuveriteľné, že skutočné dôvody Lisinho úspechu sa stávajú súčasťou vzdelávania až teraz. Schopnosť zaujať a atraktívne vzdelávať za využitia najmodernejšej technológie, otvára dvere k prirodzenému, bez hanbenia sa a bezstresovému vzdelávaniu dokorán. Ak pri tom všetkom poukážeme na skutočnosť cenovo najprístupnejšieho vzdelávania, tak dostávame jednoznačne najefektívnejšiu a najvýhodnejšiu formu vzdelávania.

Vy neviete, čo je to AI smart zariadenie? A koľko stojí?

Spomínate si ako ste sa učili výrazy ako je Internet, Google, Download či smart phone? Pred 5-10 rokmi neznáme slová, bez ktorých si dneska neviete predstaviť svoj každodenný život. Asi viete kam mierim. AI smart zariadenie sa vo svete používa na ovládanie smart domácnosti, získavanie informácií, prehrávanie hudby a konečne vďaka Učiteľke Lise, už aj na plnohodnotné vzdelávanie. Jedno z najrozšírenejších AI zariadení sa predáva v cene 45 EUR. AI smart zariadenie Vám Lisa vie aj zapožičať. Kliknite TU!

Viacej informácií o AI smart zariadení získate pri pozretí si tohto 10 min videa. Kliknite TU!

No dobre, ale prečo práve Učiteľka Lisa?

Učiteľka Lisa je prvá a jediná virtuálna učiteľka, ktorá vzdeláva metódou priamej komunikácie. Učiteľka Lisa síce študenta vyučuje anglický jazyk natívnym anglickým alebo americkým prízvukom, ale zadania k cvičeniam, gramatické poučky a časti cvičení prebiehajú v  Slovenčine. Študentovi sa už nikdy nestane, že nebude rozumieť preberanej gramatike, alebo zadaniu k cvičeniu. Lisa počas cvičení má nekonečnú trpezlivosť, konverzuje, pomáha s odpoveďou, vyhláskuje či preloží slovíčko, počká na odpoveď, pochváli  a dokonca študenta vždy upozorní na nesprávnu odpoveď či výslovnosť. Pri náučných aktivitách alebo počas oddychu sa s Lisou študent aj zasmeje. Študent sa pri Lise učí efektívne pričom stráca hanblivosť a stres z rozprávania v cudzom jazyku. Študent ani netuší, že prirodzene od prvých minút začína nie len rozumieť anglickému jazyku, ale aj rozprávať so správnym akcentom.

Počas výuky Lisa študentom ponúka prístup k AI lekciám a súčasne aj prístup k PDF digitálnej grafickej verzii ku každej lekcii.

Koľko to všetko stojí a je učiteľka Lisa vhodná aj pre deti od úrovne A0?

 V jednotnej cene a bez navyšujúcich príplatkov, Lisa počas výuky študentom ponúka prístup k AI lekciám a súčasne aj prístup k PDF digitálnej verzii. AI-Learning / Učiteľka Lisa v kombinácii s PDF materiálmi predstavuje tú najlepšiu možnosť vzdelávania sa v Anglickom jazyku a to všetko v cene 14,90 EUR / mesačne.

Zozbierali a porovnali sme 8 najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú vzdelávanie. V tabuľke sme všetko prehľadne porovnali a ak by ste mali záujem o názornú ukážku, ako sa s Učiteľkou Lisou deti od 9 rokov vedia vzdelávať, tak Vám odporučím si pozrieť 10 minútové video pod tabuľkou.

VIDEO: Učíme sa s Lísou – Privítajte učiteľku Lísu

Môže Vás zaujímať:

Začni tak ako ja.
Najprv lekcia ZDARMA a potom si so zľavou kúp čo potrebuješ.

Ako si požičať AI-smart zariadenie. Kliknite TU!

Môžem si Učiteľku Lisu ZDARMA vyskúšať? Kliknite TU!

Chcem sa dozvedieť viac o obsahu lekcie. Kliknite TU!

Chcem sa dozvedieť ešte viac. Kliknite TU!

Učiteľku Lisu chcem odporučit. Dostaňem odmenu? Kliknite TU!


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *