1x vidieť je viac, ako 100x počuť

Prečo je učenie sa s učiteľkou Lisou také výnimočné?

Aby sme vedeli odpovedať na túto otázku, musíme si predstaviť všetky bežné spôsoby učenia sa angličtiny.

Najbežnejšia Callanova metóda. Študijná metóda, ktorá vznikla v 80tich rokoch minulého storočia prebieha v malej skupine študentov. Počiatočný stres z chaosu sa po čase premení na celkom mechanické učenie sa. Česká metóda IMITUM zas využíva princíp učenia sa cudzieho jazyka metódou podobnou tej, akou sa učíme materinský jazyk. Opakovanie, počúvanie a neskôr rozprávanie. Anglický a americký lektor vás neustále kontroluje a v prípade potreby opraví. Môžeme sa zamerať aj na výuku nazvanú DIRECT METHOD FOR ENGLISH, metóda kombinuje Callanovú rýchlosť rozšírenú o gramatickú správnosť.

Zámerne sa mi podarilo vynechať učiteľku Lisu (advanced AI-learning) a to len preto, aby som veľmi jednoducho poukázal na jej výnimočnosť. Učiteľka Lisa ako učiteľka 21. storočia skombinovala všetko fungujúce a dávajúce zmyseľ zo všetkých metód. Ako dôkaz mi jednoducho postačí poukázať na ideálne učenie v pomere jedna učiteľka učí jedného žiaka. Učiteľka Lisa učí cudzí jazyk spôsobom učenia sa materinského jazyka a svojou priamou metódou vždy naučí nie len porozumieť britskému alebo americkému akcentu, ale aj gramaticky správne rozprávať. Ako samotný názov článku napovedá. Nemá zmysel dlho písať o niečom, čo si veľmi rýchlo vieš pozrieť.

Nájdi si 10 minút a prídeš na to, prečo je učiteľka LISA tá pre teba ideálna učiteľka.

www.lisa-academy.com


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems

2 Comments

 1. Dobrý deň prajem, chcela by som vedieť (vidieť) ako sa začne učiť angličtinu ÚPLNÝ začiatočník, ktorý sa nikdy angličtinu neučil, nevie ako sa slová píšu, čo znamenajú, ako sa vyslovujú….
  Mohlo by som niekde vidieť video, ako sa takýto človek začína učiť s Lisou?
  Ďakujem za odpoveď a pochopenie, s pozdravom Tothova Jirka.

 2. Dobrý deň p. Tothova,

  AI-Learning / Učenie sa s Učiteľkou Lisou predstavuje jediné vzdelávanie, ktoré využíva plný potenciál AI technológie a pre úspešné vyučovanie prepája digitálnu PDF verziu lekcie s AI lekciou.

  Úplný začiatočník / začiatočník / pokročilý študent sa učí hovorenú (spoken english) a písomnú (written english) angličtinu v kombinácii oboch vzdelávacích pomôcok.
  Pre nie len úplných začiatočníkov, máme pripravený celý rad podporných aktivít, ktoré sú v cene kurzu (14,90 eur / mesiac) :
  1. inštruktážny webinár zameraný na učenie sa s Učiteľkou Lisou
  2. pravidelný (1x týždenne) kontakt so živým lektorom, ktorý zodpovie na otázky študenta a preverí si napredovanie študenta
  3. dohľad nad výukou študenta

  Odporúčam:
  1.pozrieť si webinár video: “Učiteľka Lisa – Všetko o Učiteľke Lise (webinár)”
  https://lisa-academy.com/vsetko-o-ucitelke-lise-video-webinar/

  2. prihlásiť sa na živý webinár
  https://lisa-academy.com/ucitelku-lisu-potesi-iba-jedno/

  v prípade otázok nás prosím kedykoľvek kontaktujte.

  S pozdravom,

  Martin

Comments are closed.