Rodičia a učitelia zbystrite!
Deti milujú AI-Learning a učenie sa s Lisou.

Presnejšie povedané:”Nielen deti milujú učenie sa s Lisou.

O tom, že deti milujú technológie, milujú zábavu a radi sa pochvália, nemusíme ani písať, ale to, že keď sme spojili faktor zaujatia, atraktívnosti, efektívnosti a dostali sme výsledok, ktorý sme ani my neočakávali, tak o tom už musíme napísať.

iba 5 minút a všetko vám bude dávať zmyseľ (pozrite si video)

Dopredu Vás radšej pripravím na to, ako sa za minútku dozviete o technologickej novinke vo vzdelávaní spojenú s revolučnou efektívnosťou a proti logike s cenovo bezkonkurenčnou ponukou. Pre tých, ktorí dávajú prednosť pozretiu si videa, čaká na konci článku aj 10 min ukážka z reálneho učenia sa dvoch 9 a 10 ročných chalanov.

Učiteľka LISA pri besiedke s najmenšími. (FOTO album)

Tomu neverím, chcem si AI-Learning ZDARMA vyskúšať. Kliknite TU!

Je to neuveriteľné, chcem sa začať s Učiteľkou Lisou učiť. Kliknite TU!

Čo sme to vlastne urobili?

Z technologického uhľa pohľadu sme posunuli vzdelávanie na úplne novú, doteraz nepredstaviteľnú úroveň. Nebudem strácať čas a hneď Vás uvediem do obrazu.

Čí veríte alebo nie, ale existujú zariadenia, s ktorými sa vieme ľudskou rečou rozprávať. Najlepšie bude, keď si TU kliknite a hneď sami uvidíte. Alebo si pozrite oficiálne Amazon Alexa prezentačné video.

A prečo nielen deti milujú učiteľku Lisu?

Tak poďme pekne poporiadku. Učiteľka Lisa vyučuje angličtinu, prostredníctvom zariadenia s umelou inteligenciou. Angličtinu sa študent naučí zrozumiteľnou konverzáciou, od prvej minúty so správnym akcentom, v pokoji domova alebo v kľude prírody a to hravo bez stresu či hanbenia sa. Vraj, že na tom nič nie je? Tak sa na to pozrime pod lupou.

Pre rozosmiatie a pobavenie detí od 9 rokoch sme pripravili prekvapenie. Atraktívnu Učiteľku Lisu si jednoducho pripevníte na svoje Amazon ECHO a na pohľad príjemná Učiteľka Lisa Vás môže s úsmevom na tvári začať učiť. Kliknite sem a pozrite si ukážku z Lisinho FaceBooku. Prekvapenie máme pre všetkých a preto, ak sa chcete s Lisou pochváliť počas prechádzky, tak si jednoducho oblečte parádne Lisine antibakteriálne tričko. Kliknite sem a pozrite si ukážku z Lisinho FaceBooku. Alebo prejdite do obchodu.

Nepoznáte Amazon ECHO a Vaša úroveň angličtiny je A0?

Pretože, učiteľka Lisa poskytuje zábavný online ZOOM webinár, ktorým vám predstavíme Alexu a naučíme Vás “Ako sa správne učiť s Učiteľkou Lisou” tak preto, žiadny problém. Mysleli sme na všetko a Amazon Alexu Vám dokonca aj radi zapožičiamePre zapožičanie Amazon Alexa v hodnote 45,90 EUR, kliknite TU! Ak sa pri učení angličtiny, chcete kontrolovať aj s učebnicou, jednoducho si stačí otvoriť alebo vytlačiť PDF súbor, ktorý je súčasťou každej Učiteľka Lisa lekcie. Iba kliknite TU a hneď si môžete PDF súbor k ZDARMA ukážkovej lekcii SLOVAKIA preštudovať.

A teraz to najlepšie.

Učiteľka Lisa predstaví zadania k cvičeniam, vysvetlí gramatiku a dokonca si s Vami prejde časť cvičení a to všetko v Slovenskom jazyku. Áno, Lisa síce rozpráva po Slovensky, ale to stále nie je to najlepšie. Učiteľka Lisa Vás síce vyučuje iba za 9,90 EUR / mesačne (cena platí do 31.06.2022), ale to stále nie je všetko. Učiteľka Lisa Vám ponúka ukážkovú lekciu ZDARMA, ale na to úplne najlepšie si ešte počkajte.

Tak teda dobre, to úplne najlepšie na učení sa angličtiny s Lisou je samotná metóda učenia sa. Učiteľka Lisa vyučuje študenta spôsobom zážitkov a príbehov a výuka prebieha, tak isto ako výuka materinského jazyka. Lisa študenta v úvodnom balíku 30x lekcií LEVEL A učí cez rodinku mami Sarah a otca Davida a súrodencov John, Lucy a Lisa. Učiteľka Lisa študenta prevedie gramatikou osobných zámen, privlastňovacích pridávnych mien, tvorbou otázok/odpovedí, záporu, skrátených tvarov a nepravidelných slovies. Cez príbehy Lisa porozpráva o svojom dni, o včerajšej návšteve ZOO,  plánovanej dovolenke v Londýne,… pričom prirodzene a intuitívne prebieha výuka gramatiky 5 základných časov. Lisa nasledne ponúka tematické lekcie, ktoré sú na pozadí príbehu individuálne zamerané, napríklad na číslovky, matematiku, predložky, čas na hodinkách, dátumy, stupňovanie, pomnožné podstatné mená, nepravidelné množné číslo podstatných mien a mnoho mnoho iného. Lekcie okrem striktne vzdelávacej časti zameranej na hovorovú konverzáciu, písomnú korektnosť, výuku gramatiky a slovnej zásoby, sú aj zábavné a hravé, čo dokazujú náučno oddychové aktivity a aj relaxačné okienka.

Sami sa presvedčte, čo všetko Vám každá lekcia ponúka. Klikni TU!

Pre rozšírenie obzoru prečítajte si aj článok: ” Prečo učenie sa s Učiteľkou Lisou je také úspešné?”

Ak už po anglicky viete, ale radi by ste odporučili AI-Learning nápad a myšlienku výuky svojim kamarátom, tak Lisa má pre Vás pripravený aj program odmeňovania! Pripojte sa k nám a buďte finančne odmenený. Klikni TU!

Spoznajme Učiteľku Lisu pri učení 9 a 10 ročných chalanov


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems