Začni tak ako ja.
Najprv lekcia ZDARMA a potom si so zľavou kúp čo potrebuješ.

Áno, chcem si AI-Learning ZDARMA vyskúšať. Viacej info TU!

Učenie anglictiny AI-learningom ma zaujíma. Viacej info TU!

Ahojte,

prednedávnom som si prečítal článok o novej metóde učenia sa angličtiny – AI learning. Čo je to AI-Learning? Viacej info TU! Spôsob učenia sa pomocou smart zariadenia ma zaujal a po získaní základných informácií, som sa rozhodol túto metódu vyskúšať. Moja obava z používania  smart zariadenia s umelou inteligenciou sa okamžite, po využití ponuky spoločnosti na online ZOOMu zameraného na naučenie sa pracovať so smart zariadením, stratila. Keďže som po anglicky nemal dôvod aktívne rozprávať, tak mňa samého prekvapilo, že prakticky okamžite som si vedel prechádzať ZDARMA ponúkanou ukážkovou lekciou SLOVENSKO. Viac o lekcii SLOVENSKO. Viacej info TU!

Po troch dňoch bez stresu a hanbenia sa si už sám prechádzam prvé lekcie a môj pocit z hovorenej angličtiny je lepší ako kedykoľvek predtým. Čo všetko nájdem v jednej lekcii? Viacej info TU!

Učenie sa s AI-learningom jednoducho funguje a odporúčam ho všetkým, ktorí sa chcú po anglicky začať učiť, alebo doučiť. Učiť sa môžu deti aj dospelí.

Mesačná cena je 9,90EUR a dokonca keď použiješ 20% zľavový kupón, cena bude iba 7,92 EUR.

Kupón “AFF01SA001X” zadaj pri nákupe a automaticky získaš zľavu 20%

AI-learning si len tažko hľadá konkurenciu a aj keď zatiaľ nevieš čo to smart zariadenie je, tak smart zariadenie sa dá jednoducho zapožičať. Ako si požičať smart zariadenie? Viacej info TU!

Áno, chcem si AI-Learning ZDARMA vyskúšať. Viacej info TU!

blogy:

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *