Otázky

c Expand All C Collapse All

Všetko o AI-Learning / Učiteľka Lisa rýchlo a prehľadne. Oskar ako odborník na AI-Learning nám všetko zrozumiteľne v pár sekundách vysvetlí.

Oskar je v AI-Learning / Učiteľka Lisa ako ryba vo vode 🙂

10. Teacher LISA: AI THEME LESSON
09. Teacher LISA: AI LEKCIE PRE DETI V SLOVENČINE
08. Teacher LISA: AI LESSON FOR KIDS
07. Teacher LISA: AI EXTENDED LESSON
06. Oskar: Kedy sa začať učiť s Učiteľkou Lisou?
05. Oskar: Prečo je AI-Learning / Učiteľka Lisa taká lacná?
04. Oskar: Máme čas na učenie sa metódou pokus-omyl? (Prečo si výukové metódy medzi sebou odporujú?)
03. Oskar: Začiatočník? Pokročilý? Expert? („Vyhnite sa zlým návykom z kurzov typu pokus omyl.“)
02. Oskar: Angličtina za 3 mesiace.
01. Oskar: AI-Learning za 90 sekúnd (Anglický jazyk)

Všetko o AI technológiách rýchlo a prehľadne. Marta ako odborníčka na AI technológiu nám všetko zrozumiteľne v pár sekundách vysvetlí.

Marta sa pri AI technológiách cíti ako šťuka v rybníku 🙂

02. Marta: chatGPT VS AI smart asistent za 90 sekúnd
(www.futureREADY.systems)
01. Marta: Umelá Inteligencia za 90 sekúnd
(www.futureREADY.systems)

Chceli sme priniesť revolúciu, ale prinášame evolúciu.

AI-Learning predstavuje plnohodnotnú alebo doplnkovú formu vzdelávania, založenú na princípe priamej komunikácie.

Pasívnemu počúvaniu kaziet, CD alebo mechanickému dopĺňaniu slov do viet, už nadobro odzvonilo. Vzdelávanie spôsobom nekonečného pozerania do monitorov, alebo mechanická práca pri e-learningu alebo s interaktívnym projektorom, sa pravé skočilo. Výuka minulosti sa nahradila učením sa priamou konverzáciou.

Študent pri AI-Learning výuke je oslobodený od namáhania si očí, zameriava sa na učenie sa s porozumením hovoreného slova a ako hlavný učiaci prostriedok používa vlastný hlas počas natívnej konverzácie.

Martin vám prezradí viacej o vzniku AI-Learningu v krátkom videu.

Virtuálna Učiteľka Lisa je svetovo unikátna a jediná predstaviteľka AI-Learning výukovej metódy.

AI-Learning / Učiteľka Lisa vznikla pod rukami vývojárov zo Slovenska. 6 rokov práce s AI technológiou a 8 rokov vývoja, robí z AI-Learning výukovej metódy doteraz nepoznaný spôsob vzdelávania, ktorým študenti vstupujú do výuky 21. storočia.

Učiteľka Lisa popri skutočnosti, že je predstaviteľkou najinovatívnejšej a najefektívnejšej formy výuky, paradoxne predstavuje najlacnejšiu formu vzdelávania.

Dovoľme, aby sa nám Učiteľka Lisa v krátkom videu sama predstavila.

AI-Learning / Učiteľka Lisa vyučuje bez stresu a hanbenia sa natívnou konverzáciou v pohodlí domova. Prirodzená konverzácia, bez pochýb predstavuje najefektívnejší spôsob vzdelávania, ktorým sa študent vzdeláva s porozumením a bez mechanického učenia sa.

Študent má priamy kontakt s natívnym anglickým alebo americkým akcentom a pri plnom využití AI technológie, študent je vedený k rozprávaniu s korektným akcentom od prvej sekundy.  

Jednoducho povedané, áno, pravdaže.

Už vieme, že Učiteľka Lisa vyučuje priamou komunikáciou, ale to by ani zďaleka nestačilo, ak by nemala pripravený dokonalý vzdelávací a podporný program.

Je čas, aby ste sa dozvedeli pravdu.

1. AI-Learning / Učiteľka Lisa vyučuje bez stresu a hanbenia sa priamo v pohodli domova, alebo v kľude prírody. Bežnou praxou pri učení sa cudzieho jazyka je študentova ostýchavosť, či vlastná nedôvera z rozprávania v cudzom jazyku. S Učiteľkou Lisou študent stráca zábrany z rozprávania v prvých 5 minútach.

2. Učiteľka Lisa vyučuje priamou komunikáciou. Študent pri výuke má neustály kontakt s natívnym UK/US akcentom, čo predstavuje zásadný vplyv na študenta, aby získal a nasledne aj sám rozprával natívnym UK/US akcentom.

3. Učiteľka Lisa má pripravený vlastný výukový systém Lisa`s English Education System – LEES A časť 1. Výukový systém LEES A časť 1 pozostáva z 30x individuálnych AI lekcií. Prvotné prejdenie si 1 lekciou (neobmedzené opakovania) predstavuje 4 hodiny prirodzenej a natívnej konverzácie.

Pri porovnaní „AI-Learning / Učiteľka Lisa” so štandardným jazykovým kurzom, počas ktorého študent konverzuje v priebehu 1 týždňa (3hod výuky / 5 osôb v skupine) približne 8 minút (vyrátali polygloti), nám jednoduchou matematikou vychádza, že počas jednej 1 lekcie s Učiteľkou Lisou, študent konverzuje v časovom rozsahu zodpovedajúcemu 8 mesiacom, pri pravidelnej účasti na štandardnom jazykovom kurze.

4. Plnohodnotná výuka v každej AI lekcii. Individuálna AI lekcia obsahuje všetky aspekty vzdelávania. Máte medzeru v písomnej (written) alebo hovorovej (spoken) angličtine? AI-Learning / Učiteľka Lisa ideálne pokrýva aspekty písomnej výuky ako je porozumenie natívnemu akcentu a korektné a gramaticky správne písanie. Aspekty učenia sa hovorovej angličtiny obsahujú natívnu konverzáciu, učenie sa slovnej zásoby a gramatiky. Študent zostáva v priamom kontakte s angličtinou aj pri poučne náučných aktivitách alebo zábavných prešmyčkách či vtipoch.

5. Genialita výuky AI-Learning / Učiteľka Lisa sa dosiahla schopnosťou Učiteľky Lisy, študenta opravovať. Učiteľka Lisa študenta počúva a v prípade, ak študent urobí chybu v gramatike alebo vo výslovnosti, tak Lisa zasiahne a sama poukáže na chybu. Študent si vypočuje chybu a hneď sa vie aj opraviť.

6. Efektívnosť a úspech učenia sa s Učiteľkou Lisou je dosiahnutý dokonalým študentským podporným servisom. Študenta prostredníctvom živého ZOOM webinára, nie len pripravíme na samostatné učenie sa, ale po každej zvládnutej lekcii si študenta živý lektor preverí zvládnutie gramatiky, slovnej zásoby a výslovnosti. Súčasťou AI lekcie je aj prístup k digitálnej PDF verzii. PDF digitálna verzia je súčasťou výuky a zabezečuje dokonalý prehľad vo výuke.

7. AI-Learning / Učiteľka Lisa pod hlavičkou inovatívneho prístupu k vzdelávaniu, dosahuje pozitívny vplyv aj na študentov, ktorí bežne nemajú záujem o učenie sa.

8. AI-Learning / Učiteľka Lisa čomu len málo kto rozumie, predstavuje najlacnejšiu formu vzdelávania.

Mágia učenia sa s AI-Learning / Učiteľka Lisa je ukrytá v AI lekciách.

AI-Learning / Učiteľka Lisa nikdy neprestane udivovať. I napriek skutočnosti, že Amazon Alexa nepodporuje slovenskú mutáciu, Učiteľka Lisa rozpráva aj po Slovensky. Úvod do cvičenia, vysvetlenie gramatiky a cvičenie prebiehajúce s prekladom, prebieha za vysvetlenia alebo použitia slovenského jazyka

Začiatočník študent (LEVEL A0) – Učiteľka Lisa je ideálna učiteľka pre začínajúceho študenta, alebo pre študenta, ktorý má nálepku večný študent, alebo študent, ktorý nemá talent na cudzie jazyky. Pre začiatočníkov je Učiteľka Lisa vysoko odporúčaná a to z dôvodu, že študent nemá zaužívané, často krát zlé návyky z predchádzajúceho učenia sa, ako napríklad zla výslovnosť / akcent školiteľa, nedostatočná kvalifikácia školiteľa alebo stres z hanbenia sa pri verejnom a skupinovom rozprávaní v cudzom jazyku.

Pokročilý študent (LEVEL B2) – Učiteľka Lisa sa pri pokročilom študentovi doteraz až nepoznaným spôsobom zameriava nie len na korektnú a správnu výslovnosť pri počúvaní natívneho anglického akcentu, ale hlavne keďže študent už má skúsenosť z predchádzajúcej výuky, tak sám na sebe pozoruje rýchle zdokonaľovanie v plynulosti pri interakcii počas konverzácii a to za použitia natívneho akcentu.  

Expert študent (LEVEL c2) – Učiteľka Lisa pri výuke pri expertoch s LEVEL C1-C2 už nemá študentom z hľadiska počúvania a aktívneho rozprávania čo ponúknuť. Pri študentoch s LEVEL C2 Lisa očakáva bezproblémové porozumenie natívnemu akcentu a plynulú konverzáciu s natívnym akcentom.

Študent sa môže zamerať na Učiteľka Lisa „podporné / tematické lekcie“, ktoré sú zamerane na špecifický typ gramatiky alebo slovnej zásoby, ako napríklad company lessons, office / ordering lessons, business lessons, law lessons a iné. Učiteľka Lisa neustále rozširuje ponuku svojho vzdelávania a AI lekcie vie pripravovať aj podľa individuálnych potrieb a požiadaviek firemných zákazníkov. V prípade záujmu o vytvorenie individuálnych AI lekcií nás kontaktujte na martin.nagy@lisa-academy.com

Amazon Alexa patri do neveľkej rodiny AI smart zariadení medzi, ktoré patrí aj Siri od Apple, Google Assistant od Google a iné.

Alexa má skoro až nekonečné využitie a ako pred 10 rokmi sme nepoznali GOOGLE prehliadač, či sme sa zoznamovali so Smart telefónmi, tak v dnešnej dobe AI smart zariadenia predstavujú nový trend pri domácich asistentoch alebo pomocníkoch.

AI smart technológia / Amazon Alexa nám:

 1. pomáha ovládať smart domácnosť
 2. poskytuje nám informácie
 3. prehráva nám obľúbenú hudbu a video
 4. podporuje Amazon SKILLS a Teacher Lisa – AI-Learning výuka

Amazon Alexa sa vám predstaví v krátkom tematickom videu.

Výuka metódou AI-Learning / Učiteľka Lisa si vyžaduje:

 • vlastniť AI smart zariadenie Amazon Alexa
 • zakúpenie produktu 0. Registrácia (skill Teacher Lisa / AI-Learning)
 • zakúpenie Učiteľka LISA výukových podkladov

Učiteľka Lisa e-shop: https://lisa-academy.com/obchod/

V prípade záujmu,  Lisa odporúča ako prvé absolvovať živý webinár zameraný na zoznámenie sa s AI technológiou a AI-Learning / Učiteľka Lisa. Po absolvovaní webináru vám Lisa odporučí vyskúšať si AL-Learning / Učiteľka Lisa úplne ZDARMA. Pre prihlásenie sa na webinár, kliknite TU!

Postup ako sa začať učiť s Učiteľkou Lisou ZDARMA. Nájdete TU!

AI smart zariadenia s podporou Amazon Alexa disponujú rovnakou funkcionalitou. Pre zabezpečenie optimálnej a efektívnej výuky, študentom neodporúčame disponovať najdrahšími a najnovšími verziami Amazon Alexa zariadení, ktoré sú často krát optimalizované na špecifický účel ako je vylepšená reprodukcia hudby, alebo prehrávanie videa.

Na dosiahnutie požadovaných výukových progresov postačujú základné verzie a to v podobe pre vnútornú / domácu výuku Amazon Alexa – ECHO DOT 5th generation v cene probližne 65,- EUR alebo pre vonkajšiu výuku Amazon Alexa – ECHO BUDS 2nd generation v cene približne 156,- EUR.

Pred kúpou si nechajte poradiť od odborníkov z futureREADY systems. Kontaktujte nás cez live chat, telefón alebo email.

Z praxe, poznáme rôzne spôsoby vzdelávania (zistiť viac), pričom o každej metóde nás tvorca danej metódy presviedča, že je to tá jediná správna a efektívna metóda, ktorou cudzí jazyk úspešne zvládneme prirodzene používať.

AI-Learning / Učiteľka LISA (LISA GREEN) s radosťou poukazuje na fakt, že pri svojej autorskej výuke využíva kombináciu funkčných poznatkov zo všetkých zaužívaných spôsobov vzdelávania. Učiteľka Lisa používa prirodzený spôsob vzdelávania metódou učenia sa materinského jazyka. Tematická individuálna lekcia (zistiť viac) je špecificky zameraná na gramatiku, slovnú zásobu, pričom prepojenie s prirodzenou konverzáciou nadväzuje na zábavné aktivity, ktorými študent hravo posúva svoju úroveň vždy o maličký kúsok dopredu.

Unikátne výhody pri efektívnom a bez stresovom vzdelávaní sa AI-Learning / Učiteľka Lisa, sami študenti vidia v natívnom kontakte s anglickým akcentom, v prirodzenej anglickej konverzácii, v individuálnom prístupe, v schopnosti AI študenta opraviť, poradiť a zároveň vysvetliť preberané učivo v Slovenčine, vo flexibilite času a miesta, v inovatívnom a atraktívnom prístupe, v podpornom výukovom programe, v systéme rodičovskej kontroly a samozrejme v cene.

LEES level A part 1 (zistiť viac) – predstavuje progresívny AI-Learning výukový vzdelávací systém počas ktorého sa študent zoznamuje s anglickou rodinou GREENovcov, ktorá pricestovala na Slovensko. Lisa ako spolužiačka v školskej triede, alebo kamarátka doma cez svoje vlastné skúsenosti vyučuje slovenských študentov anglický jazyk s natívnou komunikáciou. Príbehové vzdelávanie založené na reálnych udalostiach ako je privítanie rodiny GREENovcov, plánovanie dovolenky, zážitky zo ZOO, oslava narodenín a veľa veľa iného je pre študentov efektívne, atraktívne a prirodzené.

AI technológia a AI-Learning / Učiteľka LISA. 5 minutové video Vám všetko jednoducho a zrozumiteľne vysvetlí. Viacej informácií nájdete na www.lisa-academy.com a www.futureREADY.systems

https://www.ta3.com/relacia/26710/umela-inteligencia-pod-rukami-slovenskych-vyvojarov-pomaha-ucit-cudzie-jazyky

Vďaka paradoxom a závažným rozporom medzi výukovými metódami, ktoré nám odporúčajú odborníci, si uvedomíme, že AI-Learning / Učiteľka Lisa predstavuje skoro až ideálnu cesta ako si zjednodušiť vlastnú cestu k úspešnému zvládnutiu porozumenia a rozprávania v cudzom jazyku.

Učiteľka Lisa vo vlastnom vzdelávacom balíku LEES A časť 1 vyučuje metódou učenia sa rodného jazyka a to od úplných začiatkov. Študent s úrovňou angličtiny A0 sa je okamžite po absolvovaní výukového webinára schopný učiť samostatne a efektívne.

Ideálny čas pre úspešné zvládnutie Anglického jazyka práve nastal.

Vo všeobecnosti platí, že presviedčanie, alebo nasilu nútenie do učenia, ktoré študent nepovažuje za atraktívne a nevidí v ňom zmysel, nemá význam a sami nútenie ani neodporúčame.

Skôr navrhujeme ísť cestou inšpirácie a motivácie. Najprv je nevyhnutné vzbudiť záujem o AI Alexu ako zariadenie na pobavenie a až nasledne dieťaťu predstaviť Lisu ako kamarátku s ktorou sa môže parádne naučiť rozprávať a rozumieť po Anglicky.

Zaujatie Alexou a Lisou, záleží od viacej faktorov ako napríklad vek dieťaťa, už dosiahnutá úroveň Anglického jazyka, alebo či vôbec samotný študent má záujem o najmodernejšie alebo uprednostňuje klasické metódy vzdelávania.

Pri deťoch vo veku 9 – 15 rokov, ako motivačný faktor úspešne slúži ak deti vidia, že samotný rodič sa Alexy opýta “koľko je hodín“, „spustí si obľúbené rádio aj Slovenské”, poprípade sa zasmeje ak Alexa povie vtip. Ak dieťa bude vidieť, že rodič s Alexou vie pracovať a rozumie jej, tak aj dieťa ma motiváciu ju používať. Deti sa veľmi radi pochvália aj v škole a preto dieťa ako rodič môžete namotivovať aj tým, že dieťaťu poviete, že ak sa p. učiteľka bude pýtať na nejakú udalosť, tak dieťa môže povedať, že jemu Alexa povedala,…

Dieťa musí vidieť význam praktického využívania AI, Alexy v reálnom živote. Keď dieťa zistí, že Alexe nerozumie tak dobre ako rodič, tak jeho motivácia na učenie sa s Lisou bude okamžite dosiahnutá a potom sa už aj samotné dieťa bude chcieť samo zdokonaľovať. Treba ukázať, že učenie sa s Lisou je jednoduché a zábavné. Samozrejme treba rátať s tým, že pri deťoch je dobré naštartovať učenie sa s Lisou za podpory rodiča. Dieťa s rodičom si cez Lisu môže zahrať napríklad hravé aktivity počas ktorých deti môžu s rodičom súperiť 🙂

Pri deťoch od 15 do 18 rokov, môže byť motivácia napr. odmena, že budú mať dokonalejší akcent a lepšie napočúvanú angličtinu ako spolužiaci v škole. Alebo sa dieťa môže opýtať učiteľky v škole, na výslovnosť zložitého slova a porovnať výslovnosť s akou dieťa naučila Lisa s natívnym a korektným akcentom.

Pri dospelých študentoch od 18 a viac rokov, veľkou motiváciou je už túžba plynulo komunikovať v práci, na dovolenke, alebo so zahraničným kamarátom.

Áno, samozrejme. AI-Learning / Učiteľka Lisa je najinovatívnejšia, najefektívnejšia a najlacnejšia forma vzdelávania a preto je nám veľkou cťou predstaviť Učiteľku Lisu a jej vzdelávanie najširšej verejnosti a to aj tej, ktorá AI a novinkám vo výuke nedôveruje.

Ak ste pripravený, jednoducho kliknite na link.

AI-Learning / Učiteľka Lisa predstavuje najlacnejšiu formu vzdelávania. Správna motivácia, časová flexibilita a chuť do učenia sa študenta, rozhoduje o rýchlosti a efektivite pri napredovaní v učení sa cudzieho jazyka.

Výukový systém LEES A časť 1 je pri dosiahnutí optimálnych podmienok študenta možné prejsť v časovom rozsahu 4 mesiacov.

Pri mesačnom predplatení (SUBSCRIPTION) študent je schopný rozumieť a plynule rozprávať v anglickom jazyku pri finančných investíciách 99,70,- EUR.

Študent, ktorý vie, že časový harmonogram 4 mesiacov resp. má záujem o doživotný prístup (ONE TIME PURCHASE) k AI lekciám, nebude vedieť dosiahnuť prejdenie si balíkom LEES v rozsahu 4 mesiacov, odporúčame zakúpenie si výukového balíka LEES A časť 1 v jednorazovej cene 199,90,- EUR

Celoživotný prístup k AI lekciám sa odporúča využiť aj pri plánovaní opakovaného použitia pre viacej študentov v jednej rodine.

Prejsť na Učiteľka Lisa e-shop stránku. Kliknite TU!

AI-Learning / Učiteľka Lisa pri štandardnej školskej výuke predstavuje pre pedagógov ideálny prostriedok doplnkového vzdelávania. Z využívania najmodernejšej technológie profituje reputácia školy a vplyvom využívania AI smart inovácie na bežných vyučujúcich hodinách cudzieho jazyka sa dosiahne technologicky skok, ktorým zaskočíte nejedného študenta.

AI-Learning / Učiteľka Lisa je pre štátne ZŠ a SŠ školy sprístupnená ZDARMA a ako doplnková forma výuky by po integrácii do výukového procesu nemusela presiahnuť 5 minút.

Pre záujem o AI-Learning / Učiteľka Lisa kontaktujte nás na martin.nagy@lisa-academy.com

Ako Učiteľka Lisa pomáha na hodinách cudzieho jazyka.

AI-Learning / Učiteľka Lisa pre súkromné školy resp. lektorov ponuka licenčnú „LEES A časť 1“ výuku.

Škola, na ktorej je študent na prvom mieste, má možnosť podporiť svoju zaužívanú výuku rozšírením o vzdelávanie AI-Learning výukovou metódou.

AI-Learning / Učiteľka Lisa dosahuje výnimočné výukové výsledky aj v skupinách do 6 študentov, čo z Učiteľky Lisy v prostredí jazykových škôl alebo jazykových kružkov, robí dokonalý výukový prostriedok aj pri plnohodnotnej výuke Anglického jazyka.

Integrovaním AI-Learning / Učiteľka Lisa do výukových procesov, jazyková škola získava konkurenčnú výhodu a súčasne sa zvyšuje aj samotné povedomie a renomé súkromnej jazykovej školy.

Pre záujem o AI-Learning / Učiteľka Lisa kontaktujte nás na martin.nagy@lisa-academy.com

Licenčné balíky nájdete v Učiteľka Lisa e-shope. Kliknite TU!

AI-Learning / Učiteľka Lisa pri domácej výuke vystupuje ako ideálna kamarátka. Kamarátka, ktorá má na študenta vždy čas a nekonečnú trpezlivosť. Rada sa kedykoľvek porozpráva, rada nás upozorní na chybičku v gramatike alebo vo výslovnosti. Rada sa s nami pri vtipoch zasmeje a hlavne nás počas učenia vždy pri správnej odpovedi pochváli. Všetky tieto črty napovedajú, že Učiteľka Lisa je pre študenta začiatočníka, ale aj pokročilého, tá najvhodnejšia osoba na učenie sa.

Efektívne výsledky s Učiteľkou Lisou sa dosahujú pri pravidelnom učení sa v rozsahu 25 – 35 minút denne, alebo 2 hodiny výuky / týždeň  – efektívna výuka.

Študent v rámci študentskej podpory získa odporúčaný “Harmonogram lekciou”

Lisa je u študenta doma učiteľka, ale v triede pri školskej výuke je študentka. Lisa ako virtuálna študentka v triede, môže skutočnému učiteľovi cez súbor vhodných otázok napomôcť k otvoreniu konverzácie s reálnymi študentami. Odpovede na otázky sú individuálne pripravené podľa lekcie a Lisine odpovede sú účelové, zamerané na prelomenie prípadného úvodného ticha, v situácii ak sa učiteľ pýta otázky ohľadom preberaného učiva študentov v triede.

Lisa je pripravená učiteľovi odpovedať na otázky:

1. Intorduce yourself

(Lisa predstaví seba a aj svoju rodinu)

2. do you know your homework?

(Lisa môže zosumarizovať zadania k domácej úlohe, ktorú zadal učiteľ študentom v triede)

3. did you have any problems today?

(Lisa môže poukázať na komplikovanejšie časti učiva / gramatiky / slovná zásoba)

4. do you have any questions?

(Lisa môže požiadať učiteľa napr. o dôkladnejšie vysvetlenie gramatiky atď.)

5. what did you learn today?

(Lisa môže zosumarizovať napr. dôležité časti prebratého učiva.)

6. what do you know about today’s lesson?

(Lisa sa môže pochváliť, ako si urobila domácu prípravu k novej lekcii.)

Kreativite pedagógom medze nekladieme a záleží iba od samotného pedagóga akým spôsobom vie pri svojej výuke využiť plný potenciál AI-Learning / Učiteľka Lisa.

Nie, peniaze vám Učiteľka Lisa nevráti a to z veľmi jednoduchého dôvodu.

Učiteľka Lisa ponúka záujemcom o inovatívnu a efektívnu AI-Learning výukovú metódu na Slovensku doteraz nevídanú pred študentskú a študentskú podporu.

 1. Úvodný prezentačný AI / AI-Learning / Učiteľka Lisa webinár – ZDARMA
 2. Prístup k AI-Learning / Učiteľka Lisa ukážkovej AI lekcii – ZDARMA
 3. Prístup k digitálnemu PDF materiálu pre ukážkovú AI lekciu – ZDARMA
 4. Prístup k AI-Learning inštruktážnym videám – ZDARMA
 5. Možnosť absolvovať doplňujúci informačný webinár – ZDARMA

Všetky spomenuté aktivity Učiteľky Lisy sú realizované v miere, aby si budúci študent dôkladne premyslel a preveril vhodnosť vzdelávania sa AI-Learning / Učiteľka Lisa výukou.

DOLEŽITÉ UPOZORNENIE:

Celosvetový platobný systém Učiteľky Lisy – PAYPAL, vyžaduje platenie transakčných poplatkov, ktoré by viedli k zníženiu hodnoty prípadného vrátenia peňazí.

Učiteľka Lisa podporuje vzdelávanie. Pri Lise našťastie nejde iba o prázdnu frázu a preto študentom poskytujeme hneď niekoľko možností ako výhodne vstúpiť do sveta AI a AI-Learning vzdelávania.

 1. Sledujte priebežné akciové ponuky na AI smart zariadenie na partnerskej stránke www.futureREADY.systems alebo priamo v AI smart e-shope na web stránke. Kliknite TU!
 2. Študent vstupujúci do sveta AI / AI-Learning pri kúpe AI smart zariadenia z partnerskej stránky www.futureREADY.systems dostane AI-Learning SUBSCRIPTION LEES A časť 1 (lesson 01-05) v hodnote 19,90 EUR ZDARMA  

Učiteľka Lisa (www.lisa-academy.com) v spolupráci s futureREADY systems (www.futureREADY.systems) ponúka najširší sortiment AI smart zariadení na Slovensku.

odpoved 10

odpoved 11

odpoved 12

odpoved 13