zážitkový workshop:
“jeden deň v budúcnosti”

Vitajte vo fascinujúcom svete inovácií!

Počas zážitkového workshopu plného interaktívnych ukážok, sa spoločne ponoríme do nekonečných možností, ktoré nám prináša budúcnosť vzdelávania na poli umelej inteligencie, AI-Learning a virtuálnej reality. Pedagógovia každého zamerania sa premenia na super učiteľov, ktorí budú konečne o krok pred študentami. Zároveň ako inovatívna škola, doprajte svojim študentom spoznať najnovšie trendy vo vzdelávaní a dožičte nielen im neopakovateľný zážitok plný objavov a inšpirácie.

🚀 Zážitkový workshop: “jeden deň v budúcnosti je ideálnym miestom pre všetkých študentov, rodičov a hlavne moderných pedagógov, ktori majú záujem o využívanie najmodernejších technológií a výukových pomôcok pri vzdelávaní svojich detí a výuke študentov. Na svoje si určite prídu pedagógovia cudzích jazykov a IKT predmetov, ktorým je absolvovanie workshopu nadmieru odporúčané. Workshop realizujeme aj ako atraktívnu súčasť TEAMBUILDING firemnej aktivity.

Nech ste nováčik alebo skúsený profesionál, budete mať príležitosť získať nové poznatky a nájsť spôsoby, ako obohatiť váš výučbový prístup. Pedagógovia z verejného sektora absolvovaním worshopu získaju okamžite prehľad o najmodernejších technológiách, ktoré z bežnej výučby urobia doteraz nepoznaný zážitok. Súkromní lektori nadobudnú doteraz nepoznané poznatky o AI-Learning príležitostiach čím jazyková škola, alebo súkromný učiteľ získava nedostihnuteľnú konkurenčnú výhodu.

🤝 Miesto poznatkov a inovácií

Spojme sily na tomto podujatí plnom poznatkov, inovácií a zážitkov.

Počas workshopu si prejdeme cestou:

  • ✔️ AI (chatbotGPT DALL-E module, Bard, Gemini,…)
  • ✔️ AI (Google Assistant, Siri, Amazon Alexa)
  • ✔️ AI-Learning (Amazon Alexa skills, Blueprint, Teacher Lisa)
  • ✔️ Virtual Reality (Meta Quest 2)

🌐 Svet AI a Virtuálnej Reality v edukácii

Naša cesta začne pohlcujúcim pohľadom na najnovšie trendové technológie v oblasti umelej inteligencie a virtuálnej reality. Ako môžeme tieto nástroje integrovať do výučby a prispieť k rozvoju nových dovedností u vašich študentov? Poďme inovácie objavovať spoločne!

🎓 AI-Learning: Transformácia vzdelávania

Zistite, ako môže AI-Learning revolučne zmeniť spôsob, akým sa učíme a vyučujeme. Budeme sa venovať konkrétnym príkladom, kde umelej inteligencii dávame priestor v našich triedach a ako tieto metódy môžu obohatiť vzdelávací proces.

🌈 Virtuálna Realita: Učenie a zábava v 3D prostredí

Vstúpime do virtuálnej reality a preskúmame, ako môže táto technológia premeniť učebné prostredie. Návštevou viruálneho vesmíru alebo výstupom na Mount Everest spojíme teóriu s praxou, aby sme vytvorili priestor pre inováciu a zábavu vo vzdelávaní.

👥 Priebeh realizácie?

📅 Dátum: [podľa dohody]

🕒 Čas: [4-6 hodín]

📍 Miesto: [prezenčne / prídeme za vami]


🎟️ REGISTRÁCIA:

Otvorte bránu k inováciám a prihláste sa na tento neuveriteľný zážitkový workshop už dnes! Neváhajte a využite príležitosť byť súčasťou tohto inovatívneho vzdelávacieho podujatia! Registrácia prebieha prostredníctvom martin.nagy@lisa-academy.com alebo +421 910 696 067.

💲 CENA: pre nekomerčnú prezentáciu – 49,90 EUR / realizačný poplatok + 0 EUR pedagóg / študent (štátny sektor – Zakladná škola, Stredná škola, Vysoká škola, CVČ, …)

💲 CENA: pre komerčnú prezentáciu – 49,90 EUR / realizačný poplatok + 19,90 EUR / lektor + 0 EUR / študent (súkromný sektor – súkromná jazyková škola, individuálny lektor, …)

📌 AKCIA: Zúčastnený študent získa výukový balíček AI-Learning – Anglický jazyk v cene 19,90 EUR ZDARMA. Viacej informácií o LEES A – level A part 1 (01-05 lesson) (One Time Purchase) kliknite TU!

Tešíme sa na vás na zážitkovom workshope “jeden deň v budúcnosti“! 🌐🚀

Kto sme a prečo realizujeme ako jediný AI, AI-Learning a VR zážitkový workshop?

Naše referencie:

https://www.rtvkrea.sk/svet-umelej-inteligencie

https://techpedia.ta3.com/technologie-pre-ludi/novinky/vzdelavanie/11175/umela-inteligencia-pod-rukami-slovenskych-vyvojarov-pomaha-ucit-cudzie-jazyky

https://www.rtvkrea.sk/umela-inteligencia-vyucuje

https://lisa-academy.com/recenzia-pc-revue/

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *