Predstav si nepredstaviteľné. Aplikácia, ani certifikát na stene ťa anglicky nenaučí 😊

Áno, chcem si AI-Learning ZDARMA vyskúšať. Viacej info TU!

Už si si tretí krát prešiel/la DuoLINGO, získal/la si konečne certifikát z jazykovej školy, alebo si začal/la rozumieť akcentu učiteľky v škole?

Prečo nenapredovať v jazyku rýchlejšie a ľahšie?

iba 5 minút a všetko vám bude dávať zmyseľ (pozrite si video)

Po skoro 15 rokoch kraľovania DuoLINGA, prichádza pokročilá a jedinečná forma vzdelávania. Učenie sa konverzáciou bolo, je a vždy bude najprirodzenejšia a najjednoduchšia forma vzdelávania. Prekvap svoju učiteľku v škole svojou výslovnosťou a počas doučovania sa pýtaj iba na krkolomnosti jazyka.

Učiteľka Lisa a pokročilý AI-learning je jediná cesta k tvojej istote rozumieť a rozprávať po anglicky. Vyskúšaj si učiteľku Lisu ZDARMA a hneď keď sa ti zapáči rozumieť hovorenému slovu, plynulo konverzovať, aktívne sa učiť slovnú zásobu a gramatiku, či sa len tak zahrať aktivitu, alebo sa zabávať na vtipoch, tak v bezkonkurenčnej cene iba za 14,90 EUR mesačne získaš kompletný balík Lisa Level A – 30 lekcií (cez 120 hodín prvotnej výuky / neobmedzené opakovanie). viac o baliku KLIKNI TU! , alebo sa vzdelávaj podľa tématických lekcií Level B v cene iba 5 EUR / jednorázovo. (1 lekcia obsahuje cez 4 hodiny prvotnej výuky / neobmedzené opakovanie). Viac o ponuke individuálnych lekcii KLIKNI TU!

ČÍTANIE – KONVERZÁCIA – AKTIVITY – UČENIE – TESTOVANIE – RELAX

Učiteľka LISA a ČÍTANIE.

Učiteľka LISA a KONVERZÁCIA.

Učiteľka LISA a AKTIVITY.

Učiteľka LISA a UČENIE.

Učiteľka LISA a TESTOVANIE.

Učiteľka LISA a RELAX.

Všetko ti za 10 minút vysvetli tvoja učiteľka Lisa.


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems