AI-Learning / Učiteľka Lisa pre študentov – mesačné predplatné (subscription) alebo doživotná jednorazová kúpa (one time purchase)?

AI-Learning / Učiteľka Lisa predstavuje najlacnejšiu formu vzdelávania. Správna motivácia, časová flexibilita a chuť do učenia sa študenta, rozhoduje o rýchlosti a efektivite pri napredovaní v učení sa cudzieho jazyka.

Výukový systém LEES A časť 1 je pri dosiahnutí optimálnych podmienok študenta možné prejsť v časovom rozsahu 4 mesiacov.

Pri mesačnom predplatení (SUBSCRIPTION) študent je schopný rozumieť a plynule rozprávať v anglickom jazyku pri finančných investíciách 99,70,- EUR.

Študent, ktorý vie, že časový harmonogram 4 mesiacov resp. má záujem o doživotný prístup (ONE TIME PURCHASE) k AI lekciám, nebude vedieť dosiahnuť prejdenie si balíkom LEES v rozsahu 4 mesiacov, odporúčame zakúpenie si výukového balíka LEES A časť 1 v jednorazovej cene 199,90,- EUR

Celoživotný prístup k AI lekciám sa odporúča využiť aj pri plánovaní opakovaného použitia pre viacej študentov v jednej rodine.

Prejsť na Učiteľka Lisa e-shop stránku. Kliknite TU!

Pridaj komentár