Beseda v knižnici
„Vítajte vo svete AI“

Pozývame Vás na besedu „Vítajte vo svete AI“ do mestskej knižnici v Šali.

“Umelá inteligencia u vás doma”, “Inovácie, ktoré poučia a pobavia” a “Generačné vzdelávanie”, sú témy o ktorých nám Ing. Martin Nagy zo spoločnosti futureREADY systems porozpráva dňa 10.11.2022 v čase o 15:30.

Počas otvorenej besedy v mestskej knižnici Jána Johanidesa v Šali nám Martin, ktorý už 5 rokoch pracuje s AI – Amazon Alexa, podieľa sa na vývoji generačnej AI-Learning vzdelávacej metódy, zábavne predvedie AI smart technológiu priamo v akcii.

Na otvorenú besedu srdečne pozývame každého, kto má záujem o pokrok a modernizáciu domácností, riaditeľov škôl a učiteľov cudzích jazykov, učiteľov Informatiky, ktorí majú záujem o inovácie vo vzdelávaní. Beseda zaujme deti aj dospelých. Špeciálne na besedu pozývame všetkých, ktorí sa chcú naučiť Anglický jazyk.

Predstaví sa generačné vzdelávanie v podobe prvej virtuálnej učiteľky „Učiteľka Lisa“, ktorá reprezentuje vzdelávanie 21. storočia – AI-Learning. Záujemcovia sa budú môcť prihlásiť na ZDARMA kurz anglického jazyka prostredníctvom AI-Learning. Kurz sa bude realizovať za priamej podpory Mestskej knižnice.

Počas besedy sa účastníkom otvorí brána do sveta AI a predvedie sa Učiteľka Lisa (vzdelávanie 21. storočia / AI-Learning), pričom jeden šťastlivec za odmenu získa AI smart zariadenie Amazon Alexa ECHO Dot 3rd. Generation s aktivovaným prístupom k lekciám „Učiteľka Lisa“ zdarma. Tešíme sa na Vás.

Viacej o AI:

www.futureREADY.systems

https://youtu.be/qqM5SpX-U1A

Viac o AI-Learning:

www.lisa-academy.com

https://youtu.be/BOz_pkSqXWw

Odporúčané články:

Audio k článku: