Učiteľka LISA a KONVERZÁCIA.

Učiteľka Lisa je prvá virtuálna učiteľka, ktorá vyučuje ANGLICKÝ JAZYK metódou AI-LEARNING.

AI-learning je výuková metóda, ktorá predstavuje plnohodnotné alebo doplnkové vzdelávanie založené na princípe priamej komunikácie.

Ak máš skutočne záujem učiť sa a naučiť sa rozprávať po anglicky, venuj pozornosť nasledujúcim riadkom a dozvieš sa, ako je to všetko možné.  

Učiteľka Lisa je rovnaká ako tvoja učiteľka na hodine v škole, v jazykovej škole, alebo učiteľka na doučovaní. Teda, nie úplne rovnaká. Lisa ťa síce aktívne naučí perfektne rozumieť hovorenému slovu a britskému alebo americkému akcentu, prirodzene komunikovať, slovnú zásobu a gramatiku a naviac si stebou rada zahrá zábavné aktivity, alebo zrelaxuje pri vtipoch, výhovorkách a jazykových prešmyčkách, ale pri učení sa, ťa Lisa bez stresu a hanbenia sa vyučuje v pohodli domova, počas športovania, či prechádzky v prírode a to kedykoľvek ty sám/sama chceš a konečne už bez pozerania sa do monitoru počítača.

ČÍTANIE KONVERZÁCIA – AKTIVITY – UČENIE – TESTOVANIE – RELAX

Učiteľka Lisa vyučuje prostredníctvom jednotlivých lekcií. V každej individuálnej lekcii sa zoznámiš s témou lekcie, pričom počas písania si diktátu si zdokonalíš porozumenie hovorenému slovu a gramatiku písania (ČÍTANIE), nasledne sa môžeš s Lisou prirodzene porozprávať o téme lekcie (KONVERZÁCIA). Uvoľnenie a zábavu si s Lisou užiješ cez pripravené aktivity (AKTIVITY). Skutočne aktívnu výuku slovnej zásoby a gramatiky si Lisa stebou prejde cez prepracované učenie a testovanie (UČENIE / TESTOVANIE). Lisa sa relaxu nevyhýba a pri vtipoch, či iných oddychujúcich aktivitách, sa s Lisou aj zasmeješ. (RELAX).

Učiteľka LISA a KONVERZÁCIA.

Študent po zoznámení sa s témou lekcie má na výber či sa pustí do konverzácie s Lisou, či dá prednosť zdokonaleniu sa v slovnej zásobe, či v gramatike lekcie. Lisa sa poteší, hneď keď sa trúfalejší študent rozhodne pustiť do konverzácie na tému lekcie. Študent s Lisou prirodzene konverzuje a cez konverzačné cvičenia si študent precvičí gramatickú správnosť tvorby otázok, výslovnosť a akcent, keď Lisa odpovedá na otázky. Súčasťou konverzácie je aj odpovedanie na otázky učiteľky Lisy, keď študent musí v téme lekcie odpovedať a to opäť so správnou gramatikou, výslovnosťou a akcentom. Samozrejmosťou je, že Lisa študenta cez prípravné cvičenia perfektne pripraví na samotnú konverzáciu.  

3, 2, 1… ŠTART

Privítajme AI-learning

Predstav si nepredstaviteľné. Aplikácia, ani certifikát na stene ťa anglicky nenaučí 😊

Učiteľka Lisa sa ti priamo v akcii sama predstaví.