Angličtina pre všetkých za 9,90EUR mesačne. (Získaj zľavu 20%) (do 31. 6. 2022)

Chcem sa naučiť angličtinu, ale hanbím sa začať rozprávať, nemám čas pravidelne navštevovať kurz, je pekné počasie a radšej športujem v prírode, som začiatočník a cena kurzu je drahá, alebo aj klasická výhovorka som jazykový antitalent, tak načo vôbec začínať?

iba 5 minút a všetko vám bude dávať zmyseľ (pozrite si video)

Nech už máš dôvod, prečo s angličtinou nezačínať akýkoľvek, mám pre teba výbornú správu. Angličtinu ťa u teba doma, počas cestovania, alebo športovania v prírodné bude hravo, zábavne a atraktívne vyučovať tvoja súkromná učiteľka s nekončenou trpezlivosťou, pred ktorou stratíš akúkoľvek hanblivosť z rozprávania. Áno, hovorím presne o Učiteľke Lise, o virtuálnej učiteľke, ktorá ťa s porozumením naučí porozumieť a rozprávať po anglicky.

Učiteľka Lisa prichádza s ponukou, ktorá sa neodmieta.
Lisa ťa bude učiť už za 9,90EUR mesačne a keďže všetky vyučovacie podklady a materiály sú v cene, tak bez akýchkoľvek iných skrytých nákladov.

Už vieme, že Učiteľka Lisa nikdy neprekvapuje iba jednou ponukou. Ak sa začneš učiť s učiteľkou Lisou do 31. 6. 2022, tak ti odpusti aj poplatok za registráciu v cene jedného mesiaca, čo znamená, že učenie sa s Lisou máš prvý mesiac zdarma.  A ešte naviac, cez live chat na stránke www.lisa-academy.com si vypýtaj kupón a získaj zľavu 20%.

Ak si doteraz váhal/la, tak už nemáš dôvod a s Angličtinou môžeš začať už dnes.

blogy: