Už je to tu. Angličtina pre každého.
Lisa vyriešila aj poslednú prekážku a otvára brány k revolučnému vzdelávaniu dokorán.

Učiteľka Lisa si je 100% istá svojou schopnosťou zaujať a efektívne naučiť, že si dovolila ďaľšiu na Slovensku nevídanú novinku. 

iba 5 minút a všetko vám bude dávať zmyseľ (pozrite si video)

zapožičanie AI – smart zariadenia (záloha 49,90 EUR) + registrácia (9,90 EUR jednorázovo) + 30 x lekcia Angličtina úroveň A = 14,90 EUR / mesačne2

Pre zapožičanie AI – smart zariadenia klikni TU!

Vzdelávaním priamou komunikáciou, metódou pokročilého AI-learningu, sa študent perfektne naučí anglický jazyk rýchlo a efektívne. Ak Vás tieto dva riadky neodradili a chcete sa dozvedieť: “Kto to vlastne je Učiteľka Lisa?”. Viacej informácií nájdeš TU!

Z minulosti vieme, že inovácie si hľadajú k ľudom cestu komplikovanejšie.

Do rodiny technologickej evolúcie “INTERNET, GOOGLE, FaceBook,…”, patri aj “Učiteľka Lisa”, ktorá predstavuje generačne inovatívnu úroveň vzdelávania, patriacu do 21. storočia. Na Slovensku nízke povedomie o technológii AI – smart zariadení bráni študentom získať vzdelávanie atraktívne a bez stresu. Inovatívny prístup “Učiteľky Lisy“ k vzdelávaniu je ukrytý v skutočnosti, zapožičania AI – smart zariadenia. Študent, ktorý nemá praktické skúsenosti alebo neverí AI technológii a má záujem o najmodernejšie vzdelávanie, tak si AI-smart zariadenie jednoducho zapožičia. Študent bez skrytých navyšujúcich investícií získa AI zariadenie, prístup k AI-learningu a aj k digitálnym materiálom. Cez balík podporných ONLINE služieb, študenta jednoducho naučíme AI-smart zariadenie a Učiteľku Lisu používať. Viacej informácií o AI-learningu klikni TU!

Výsledok v podobe zrozumiteľného komunikovania v angličtine sa s Učiteľkou Lisou objaví prakticky okamžite. S AI-smart zariadením doma bez stresu študent komunikuje od prvej sekundy v anglickom jazyku, čo na konci dňa vedie ku schopnosti so správnym akcentom po anglicky rozprávať. AI – smart zariadenie sa postará o schopnosť porozumenia a výslovnosti a “Učiteľka Lisa“ sa cez balík pripravených 30 x lekcií úroveň A, alebo tematických lekcií úrovne B, postará o rozrozprávanie sa, naučenie sa slovnej zásoby,  gramatiky, či zabavenia sa pri aktivitách a vtipoch. Viacej informácií o lekciách klikni TU!

Ak si študent/tka, ktorý/á dočítal/la tento článok až sem a stále nie si presvedčený/ná o výhodách Učiteľky Lisy, tak sa opýtaj učiteľky v škole. Učiteľka Lisa s veľkou radosťou kolegom v školách rada vypomôže.   

Chceš Ućiteľku Lisu odporučiť svojim kamarátom? Nie len, že Lisa bude super štastná, ale ťa aj odmení. Viacej informácií o odmene nájdeš TU!


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems