Učenie

Učenie

Učenie s Učiteľkou Lisou predstavuje úplne nový level vzdelávania.

Učiteľka Lisa Vás vždy do cvičenia uvedie v Slovenčine. Áno, počujete správne. Učiteľka Lisa rozpráva aj po Slovensky. Pri učení sa s AI-Learningom študent bude vždy presne vedieť ako má s cvičením pracovať. Gramatika lekcie je vysvetlená v Slovenčine, slovnú zásobu sa študent naučí nevídaným spôsobom. Učiteľka Lisa so študentom komunikuje v Slovenčine počas celého prechádzania lekciami Level A. Lekcie Level B/C sú prispôsobené výuke výhradne v Anglickom jazyku. Každá lekcia je individuálna a prvotné prejdenie si jednej lekcie trvá približne 4 hodiny.

Výnimočnosť vzdelávania s Učiteľkou Lisou prezentuje fakt, že pri výuke AI-Learningom sa netreba ponáhlať a učiteľka vyučuje gramatiku komplexne a ucelene za použitia všetkých osôb a tvarov.

Pri učení sa s Učiteľkou Lisou sa vždy naučíš niečo nové. Každá lekcia je individuálne pripravená a zameraná na špecifickú časť gramatiky, ktorú tématicky dopĺňa slovná zásoba. Konverzácia prebieha v téme lekcie a o zábavu sa postarajú v každej lekcii nové aktivity a priebežne rozširujúca sa relaxačná časť.

Individuálna lekcia obsahuje čítanie a diktát, prirodzenú konverzáciu, učenie a testovanie gramatiky, slovnej zásoby, zábavné aktivity a relaxačnú časť.

Pre lepši prehľad o obsahu lekcie. Kliknite TU!