Učiteľka Lisa Vás pozýva do knižnice

Učiteľka Lisa si neustále hľadá cestu k svojim študentom. Najmodernejšie AI-Learning vzdelávanie si neustále získava dôveru a nachádza si obľubu u mladších aj starších študentov Anglického jazyka. Pre Lisu je dôležité, že efektívnosť AI vzdelávania dosahuje nevídané výsledky, moderná technológia zabezpečí atraktivitu aj pre najmenších a pri možnosti učenia sa doma alebo v prírode, hovoríme o úspešnom spojení všetkých faktorov vedúcich k úspešnému vzdelávaniu.

Zoznámiť sa alebo učiť sa s Učiteľkou Lisou je už možné aj v mestskej knižnici vo vašom meste alebo Centre voľného času.

Učiteľka Lisa je nápomocná pri učení sa anglického jazyka všetkým študentom. Lisa ponúka bez stresové individuálne domáce AI vzdelávanie v cene 14,90 EUR / mesačne alebo ZDARMA plnohodnotné kurzy prebiehajúce na vzdelávacích miestach pod označením “Zábava a učenie s Učiteľkou Lisou.”

Počas kurzov s lektorom si študent v priebehu 3 mesiacov ZDARMA prejde balíkom 30x lekcií Level A, získa praktické skúsenosti s výukovou metódou AI-learning a prítomný lektor individuálne reaguje na podnety študentov.

Zoznam mestských knižníc a CVČ v ktorých sa „Zabávame a učíme s Učiteľkou Lisou“ nájdete TU. Na Lísu sa môžete opýtať aj osobne priamo vo vašej knižnici alebo CVČ.

Viacej o AI a Učiteľke Lise sa dozviete vo videách:


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems