AI HOTEL ADVISOR
(prekvapte aj najnáročnejších hostí)

Svet AI smart technológií nám prináša, skoro až neobmedzené komunikačné a informačné možnosti, čoho ďalším dôkazom je aj možnosť využitia AI smart technológie pre ubytovacie a rekreačné zariadenia. Ako nového pomocníka pre hotely predstavujeme AI HOTEL ADVISOR.

Individuálny prístup je neoceniteľný nástroj ákazníckej podpory alebo servisu a návštevník hotela si zamiluje inovatívne možnosti formálneho a aj neformálneho získavanie informácií ohľadom hotela, mesta, regiónu, štátu.

AI HOTEL ADVISOR v natívnom jazyku zahraničného návštevníka zrozumiteľne a plnohodnotne informuje o procesoch hotela (CHECK IN / CHECK OUT / ALL INCLUSIVE, SPECIÁLNE MENU), o možnostiach hotela (WELNESS / SQUASH / ANIMÁTORSKÉ PROGRAMY / TURISTICKÉ VÝLETY), o možnostiach mesta (HISTÓRIA, ATRAKCIE, POULIČNÉ FESTIVALY / NAJLEPŠIA VEČERNÁ ZÁBAVA), o možnostiach regiónu (napr. ZAUJÍMAVOSTI V OKRUHU 60KM) a veľa veľa iného.

AI HOTEL ADVISOR komunikuje v 6 svetových jazykoch a pre hotelového hosťa predstavuje komfortnú a luxusnú inováciu, ktorá mu je k dispozícii 24/7 priamo na recepcii hotela, alebo ako štandardná súčasť vybavenia izby.

AI HOTEL ADVISOR je určený ako pomôcka pre pracovne viťažený personál hotela a ak hotelový manažment vidí potenciál zákazníckeho prístupu poskytnúť návštevníkom natívnym spôsobom a bez obmedzenia plnohodnotné informácie v ich rodnom jazyku.

Najjednoduchšie veci, prinášajú najväčší úžitok.

Princíp integrovania AI technológie a AI HOTEL ADVISOR v hoteli je jednoduchý.

Na recepcii hotela alebo v hotelovej izbe pribudne AI smart zariadenie (Amazon Alexa), ktoré vďaka AI HOTEL ADVISOR vždy poradí a odpovie na otázky hosťa v jeho natívnom a teda rodnom jazyku. Odpovede na otázky sú optimalizované podľa požiadaviek hotela, interakcie resp. poskytované informácie sú vždy aktuálne a presne prispôsobené potrebám hotela.

Ako prebieha realizácia?

 1. AI technológie a AI HOTEL ADVISOR školenie

Pozvite nás do hotela a my váš personál v priebehu 1 dňa oboznámime s najmodernejšou AI technológiou a s pomocníkom AI HOTEL ADVISOR

2. Príprava interakcií 

Hotel pripraví individuálne otázky a odpovede v Slovenčine resp. v požadovanej jazykovej mutácii

3. Integrovanie interakcií + inštalácia AI smart zariadenia

Všetko vykoná náš integračný tím. Po dohode, nastokrát do 24 hodín

4. AI HOTEL ADVISOR záverečné školenie

Školenie hotelového personálu na prácu s AI technológiou a AI HOTEL ADVISOR

AI HOTEL ADVISOR ponuka:

 • AI technológie a AI HOTEL ADVISOR školenie
 • prístup k AI HOTEL ADVISOR
 • 30x interakcií podľa individuálnych požiadaviek hotela
 • Anglická mutácia
 • 1x AI zariadenie – Amazon ECHO DOT 5th generation
 • integrovanie AI zariadenia do prostredia hotela
 • cena 490,- EUR

AI HOTEL ADVISOR rozšírená ponuka:

 • 1x interakcia aktualizácia – 2,- EUR
 • 1x interakcia rozšírenie nad rámec balíka – 3,- EUR
 • 1x interakcia preklad podľa podporovaných jazykových mutácii – 3,- EUR
 • 1000x AI smart zariadenie integrácia ZDARMA (obstaranie cez  futureREADY.systems)  

Pre prebratie individuálnych požiadaviek a záujmu náš kontaktujte na adrese martin.nagy@lisa-academy.com alebo telefonicky +421 910 696 067

LEGENDA:

1x interakcia – zadefinovanie 1x otazky a 1x odpovede. Na otazky sa je mozne opytat viacerymi sposobmi. Odpoved je vzdy rovnaka.

Jazykove mutacie – Anglictina, Nemcina, Taliancina, Spanielcina, Portugalcina, Francuzstina

Integrovanie AI smart zariadenia – podľa potrieb ubytovacieho / reštauračného zariadenia bez obmedzenia. Pri obstaraní AI smart zariadenia z AI e-shopu www.futureREADY.systems ZDARMA

Viac o AI technológii.


Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems