23. storočie u Vás doma.
(AI – Learning)

Video v článku je určené pre moderných a inovatívnych študentov anglického jazyka, rodičov, učiteľov a riaditeľov a všetkých ľudí, ktorí majú záujem o technologický vstup do 21. storočia. AI technológia Vám ukáže luxus smart domácnosti a efektívnu cestu ako sa naučiť rozumieť a rozprávať v cudzom jazyku.

Storočie sem, storočie tam. futureREADY systems vám pripravila prekvapenie, ktoré vyráža dych. Prejdite sa vesmírnou loďou z 23. storočia a spoznajte AI smart technológie v 21. storočí. Videom sa zoznámite s virtuálnou asistentkou a s luxusným a prijemným splynutím technológie budúcnosti priamo s Vašou súčasnou domácnosťou. AI technológia nám prináša aj benefit AI – Learningu. Efektívnosť a prirodzenosť AI – Learning vzdelávania si bez vyskúšania, vie len málo kto predstaviť. Učiteľka LISA ponúka celú radu podporných aktivít ako je ZDARMA webinárZDARMA lekciuzapožičanie AI smart zariadenia a veľa veľa iného (QUIZProgram odmeňovania,…).   

Spoločnosť futureREADY systems ako jediná spoločnosť v strednej a východnej Európe v rámci svojich aktivít Vám pripraví projektovú analýzu, implementuje AI smart technológiu, ponúka 24/7 zákaznícky servis a naučí s AI technológiou zaobchádzať.

Video v plnom rozsahu Vám ponúkne teoretický a praktický prehlaď o komplexnom využití AI technológie a AI – Learningu. (30 minút)

Video v skrátenom rozsahu je zamerané na predstavenie AI – Learning vzdelávacej metódy.  (15 minút)Facebook:

Ucitelka Lisa – Slovensko

futureREADY systems

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *